wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie

Informacje zamieszczone na tej stronie służą wyłącznie do celów edukacyjnych, nie mogą być zastępstwem profesjonalnego medycznego doradztwa. Stan zdrowia i wszelkie jego zaburzenia winny być konsultowane z właściwymi służbami medycznymi. Przed podjęciem jakiegokolwiek działania związanego z terapią radzimy poinformować swojego lekarza o takim zamiarze.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

O firmie

Sklep zielarski Herbanis powstał jako gałąź Auramedu z myślą o pacjentach Rinalda Betkiewicza. Skorzystać z jego oferty może oczywiście każdy, kto potrzebuje ziół i suplementów. Oprócz polskich ziół sprzedajemy także zioła peruwiańskie, jednocześnie dbając o ich najwyższą jakość, tak aby efekty ich stosowania były jak największe.

Mamy świadomość, jak ważne jest holistyczne podejście do zdrowia i związana z nim kompleksowa terapia, i tym bardziej doceniamy różnorodność zastosowań naszych produktów – zarówno zioła, jak i suplementy można zażywać w celu zwyczajnego poprawienia kondycji zdrowotnej i samopoczucia, ale także wspomagająco w bardziej złożonych kuracjach. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć aplikatory igłowe Lyapko, które także stymulują proces poprawy zdrowia.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu